Transformal Nefes tekniğini en az zaman ve çaba ile derinlemesine tanıma ve  deneyimleme olanağı sunan bu çalışma, kısa zamanda açılımlar sağlamak için oldukça elverişli, keyifli bir programdır.

Cuma akşamından başlayarak 2,5 gün süresince güçlü ve etkili bir grup enerjisi içinde aşağıdaki çalışmalar gerçekleştirilmektedir:?

5 tam Transformal Nefes Grup Seansı

  • Nefesinizin analizi
  • Yaşam Koçluğu
  • Kundalini Nefesi
  • Neşe Nefesi ve Pozitif Niyet Meditasyonu
  • Transformal Nefes ile Fiziksel/ Duygusal-zihinsel / Ruhsal dönüşüm eğitimi
  • Grup enerjisine göre seçilecek çeşitli farkındalık egzersizleri

Transformal Nefesin fiziksel, zihinsel /duygusal ve ruhsal seviyelerde sağladığı açılımları ve nefesimizi kullanarak bilinç altımızdaki olumsuzlukların ve hücre hafızamızdaki blokajların temizlenmesini deneyimlediğimiz bu çalışma sonucunda  solunum sistemimiz büyük bir oranda açılarak evrende bizim için var olan iyilik ve güzellikleri kabul etmeye hazır hale geliriz.

NYK çalışması 6 günlük Transformal Nefes Semineri için güzel bir hazırlıktır. NYK katılımcıları sonrasında 6 günlük seminere %20 indirimli olarak katılabilir.

Transformal Nefes

Transformal Nefes uygulama sürecine; birebir seanslarla başlayabileceğiniz gibi, grup seansları ile de başlayabilirsiniz.

Yaklaşık 30 dakikalık bir bilgilendirme eğitimi sonrası Transformal Nefes Tekniğinin Kıdemli Eğitmeni Nilgül Tavsel ve deneyimli ekibi tarafından Transformal Nefes seansına alınırsınız.

Grup seansları, genellikle 8-10 kişilik gruplar halinde yapılır.  Seanslar 2-2,5 saat sürer.

Seans süresince,  fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal olarak bilincin tüm seviyelerinde dönüşüm ve arınma gerçekleşmektedir Her seansta doğum travması, geçmiş yaşam travmaları, bastırılmış duygular ve negatif düşünce modelleri güvenli ve hızlı şekilde daha iyiyedoğru dönüşür.

Her birey özel olduğu gibi, nefesi de kendine özgü ve özeldir. Ancak, grup seanslarında tüm katılımcıların aynı anda yaşadığı dönüşümlerin etkisiyle çok güçlü manyetik bir enerji alanı yaratılır ve tüm katılımcılar enerji olarak birbirlerinin dönüşümüne yardımcı olurlar.

Kişiden kişiye göre değişmekle birlikte nefesinizin açılması, daha rahat ve derin nefes alabilmeniz için genellikle nefes koçunuzla birlikte en az  5 -8 nefes seansını tamamlamanızı öneriyoruz.

Sosyal medyada paylaş

Başlangıç

5 Temmuz, 09:30

Bitiş

7 Temmuz, 17:30

Eğitmenimiz

Nilgül Tavsel

Mesaj Gönder